
|
|


|
| De kleuren in het tapijt worden verschillend waargenomen, al naar gelang de hoek van waaruit u het bekijkt. Zie de onderstaande voorbeelden. |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
Als u Flashversie 8 of hoger hebt geïnstalleerd kunt u hier een film over het tapijt bekijken. Download Flash…
|
Bekijk een stukje film over Ardebil, klik op de klop Afspelen!
|
|

Ardebil Patina tapijt 310x188
| Tapijt ID: | EXE60 |
| Ook bekend als: | Ardabil |
| Fabricage: |
handgeknoopt
|
| Afmetingen: | 310x188 cm * |
| Dikte ongeveer: | 7 mm |
| Leeftijd: | Oud 20-50 jaar |
| Herkomst: | Perzië/Iran |
| Pool: | Wol |
| Schering: | Katoen |
| Knoopdichtheid: | ongeveer 160 000 knopen per m² |
| | Informatie over de knoopdichtheid... |

| |
Informatie over Ardebil Patina tapijt EXE60 uit Perzië/Iran. CarpetVista Patina is een serie speciaal geselecteerde Perzische tapijten. Deze tapijten hebben een prachtige vintage look die bepalend is voor hun uitstraling. De slijtage is onderdeel van het natuurlijke verouderingsproces. De speciaal geselecteerde tapijten zijn minstens 40 jaar oud en hebben zowel in patroon als kleur een elegante en harmonieuze uitstraling. Wij selecteren deze tapijten voor het behoud van een groot cultureel erfgoed en om een nieuwe generatie ermee kennis te laten maken.
Alle Patina tapijten zijn gewassen en daarna grondig geïnspecteerd op potentiële beschadigingen die van invloed kunnen zijn op de duurzaamheid. Bij ongelijkmatig versleten polen of beschadigde polen ondergaat het tapijt een speciale behandeling om het een schitterende gladde afwerking te geven. Het eindresultaat mag er zijn: een duurzaam tapijt dat een luxe gevoel oproept zoals alleen een ouder karpet dat kan. Bovendien beschikt u over een prachtig tapijt dat alleen maar in waarde stijgt en een lust voor het oog is.
Deze oudere Oosterse tapijten zijn unieke kunstobjecten die het verdienen om voor deze en toekomstige generaties behouden te blijven.
Lees hier meer over restauratie...
This carpet is knotted in the province of Azerbadjan in northwestern Persia. The pattern in the carpet has geometrical motifs with influences from Caucasian groups. The carpet is thin, durable and beautiful in a bold, slightly primitive way. Nowadays the major part of the production consists of runners.
Read more about Ardebil carpets here...
|
| * |
Dit tapijt is handgeknoopt/geweven; daarom kunnen verschillen in vorm, dikte, patroon en afmetingen voortkomen. Dit geldt vooral voor nomadische en dorpstapijten.
|
|